Kalendarz firmowy to doskonały sposób aby reklamować usługi oraz produktu swojej firmy przez cały rok w miejscu gdzie nasi klienci są obecni przez cały dzień. W dobie reklam atakujących nas nachalnymi impulsami (reklamy video, wyskakujące pop-up’y) kalendarze pozwalają eksponować firmom swój przekaz marketingowy w sposób delikatny i nie nachalny, w połączeniu z atrakcyjną grafiką lub zdjęciem są miłym dodatkiem i ozdobą biurowych oraz magazynowych ścian.

Drukarnia Autograf produkuje kalendarze ścienne od wielu lat, dbając przy tym o zachowanie wysokiej jakości produktu oraz przedstawienie firmy klienta w najlepszej formie dzięki profesjonalnym projektom graficznym. Kalendarze ścienne służą nam przez cały rok, jest to najtańsza forma reklamy o tak skutecznym działaniu.

Jest to idealna forma reklamy dla każdej firmy oraz wygodne narzędzie pracy dla handlowców.

Jak powinien wyglądać kalendarz ścienny?

Przede wszystkim przejrzystość, kalendarium to mimo wszystko najważniejsza część kalendarzy. Często kusi nas, aby kalendarz był głównie reklamą firmy, jednak patrząc od strony klienta, ma on spełniać swoją podstawową funkcję, informować nas o dacie. Projektując kalendarze dla naszych klientów nie zapominamy o tej zasadzie. Wszystkie nasze projekty tworzymy z zachowaniem kolorystyki firmowej klienta oraz czytelności informacji.

Jaki wybrać rozmiar ?

Rozmiar kalendarza często dyktowany jest kwestią ekonomiczną. Można również do zagadnienia podejść od strony ekspozycji kalendarza. I tak kalendarze które mają zawisnąć na hali produkcyjnej, czy w magazynie ze względu na ilość dostępnej powierzchni mogą być większe, a ta które pojawią się na ścianach biur, gdzie każde miejsce się liczy będą przeważnie nieco mniejsze.

Drukarnia Autograf oferuje kalendarze w rozmiarach A1, A2, A3, B1 oraz B2.

Atrakcyjne ceny naszych kalendarzy pozwalają klientom na swobodne poruszanie się po rozmiarach i nakładach naszego cennika.

Nasze kalendarze są dodatkowo uszlachetniane srebrną metalową listwą z haczykiem przy górnej krawędzi oraz standardową srebrną listwą przy dolnej krawędzi.